DJs

DJové a moderátoři, kteří jsou součástí našeho profesionálního teamu jsou pro vaše svatby nebo soukromé party klíčovou postavou na kterých leží zodpovědnost za zábavu vašich hostů proto Vám nabízíme kvalitní profíky, kteří jsou prověřeni stovkami svateb a akcí pro nejprestižnější klienty.
Nabízíme vám DJe a moderátory, kteří hovoří anglicky nebo německy. V případě zájmu jsme schopni zajistit půvabné moderátorky i moderátory i mediálně známé tváře pro specifické svatební eventy.

TOMÁŠ VRANÝ- působí jako DJ již více jak 12 let a jeho hudební zaměření je široké. Hraje hudbu z výběru nejžádanějších skladeb od počátku 70tých let až po současné taneční hity. Je tudíž jen na Vás - pořadateli akce, jaký hudební styl si pro svou akci zvolíte. K dispozici je Vám několik tisíc skladeb všech stylů (Disco, Oldies 70’s – 90’s, R’n‘b, Československé hity, atd) včetně video klipů. Tomáš je všestranný DJ ceněný především pro svou flexibilitu a schopnost přizpůsobit se stylem hraní i moderování charakteru dané svatební akce, kterých odehraje ročně desítky.

MICHAL DLABOLA- DJ, moderátor, technik svatebni-mejdany.cz má s hudební produkcí a obsluhou světelné a zvukařské techniky mnohaleté zkušenosti, které nasbíral na svatbách, firemních a společenských akcích a diskotékách. Za rok to čítá desítky spokojených klientů, firem a pořadatelů. Jako DJ se především zaměřuje na komerční hudbu od let 60’s až po současnost. Ve svém repertoáru mu nechybí (retro, rock, disco, rnb, pop) od světových interpretů, ale také domácí české a slovenské hity. Stejně jako Tomáš je i Michal všestranný DJ, který Vám zahraje večírek, tak jak si ho určíte po předchozí domluvě právě Vy. Flexibilita a schopnost se přizpůsobit dané atmosféře na Vašem mejdanu je Michalova přednost.