Časté dotazy

Nejčastější otázky, na které se nás ptáte:


Kdy budete DJe platit a je potřeba záloha?

Platba zálohy je požadována nejpozději 2 měsíce před vaší akcí.(hudební produkcí). Pokud je hudební produkce poptávána na termín kratší než objednáváte později, pak se domluvíme na individuální platbě zálohy - převodem na účet, nebo hotově.
Doplatek ceny za hudební produkci v den a v místě konání oslavy v hotovosti, nebo převodem na účet - v den oslavy musí být částka připsána na našem účtu.


Jak dlouho dopředu si musím DJ objednat?

Každý DJ se snaží zaplnit si svůj diář co nejdříve. Proto pokud už máte určený termín svatby, tak jej ihned zarezervujte... i když je to za rok. Přestože máme v nabídce více djů, může se někdy stát, že všichni budou mít daný termín obsazený. Proto doporučujeme jako nejpozdější termín objednání 2-3 měsíce před svatbou.


Je třeba se osobně setkat?

Není to nezbytně nutné, nicméně to doporučujeme. Pokud se osobně ještě neznáme, bylo by vhodnější se poznat předem a domluvit si podrobnosti. Každopádně odehráli jsme spousty svateb kdy jsme se s novomanželi viděli poprvé až v den svatby a vše bylo vždy v nejlepším pořádku.


Je možné si předem DJe někde poslechnout?

Ano, ale není to snadné. Svatby a firemní večírky, které jsou hudebně podobné jsou téměř vždy soukromé a v tom případě není možné si přijít DJe poslechnout. Je však možnost na diskotéce, či při ozvučování nějaké veřejné akce. Tam je ovšem hudební zaměření obvykle dost odlišné (současná taneční muzika).


Je potřeba sepsat smlouvu o hudební produkci?

Pro zajištění bezproblémového přístupu k celé akci pro Vás připravíme smlouvu o hudební produkci, která chrání obě strany před případnými vzniklými komplikacemi.

Jak dlouho nám bude DJ hrát na naší svatbě ?

Cena uvedená v nabídce je za 8 hodiny produkce - čas zahájení si předem určíte sami. Prodloužení oslavy je vždy o domluvě a obvykle to není nejmenší problém. Cena za prodloužení produkce je 1000Kč/1hod.


Co vše je potřeba pro DJe zajistit?

Vedle zaslané zálohy a zaplaceného honoráře za produkci již jen prostor odkud bude DJ hrát (cca 2x2m), stůl (stačí 1x1) a v dosahu zásuvku el.230V (10A) Doporučuji alespoň několik dní před svatbou vybrat alespoň 20 oblíbených písniček či interpretů, podle kterých snáze rozeznám váš oblíbený styl.


Můžeme si vybrat vlastní muziku?

Ano, je to vhodné. Stačí zaslat seznam několik dní před svatbou, případně je možno vzít s sebou na flash disku (ne na CD!) ve formátu mp3 (alespoň 128 lépe 192kbps, stereo - pokud bude mp3 nekvalitní, bude to na profesionální aparatuře hodně znát).


Může DJ hrát i venku?

Ano, při příznivém počasí můžeme hrát kdekoliv, pouze je potřeba nějakým způsobem zajistit aby nedošlo k poškození techniky (deštěm, prachem, neukázněnými hosty atd...).


Bude DJ i moderovat soutěže a svatební hry?

Pokud budete pořádat svatební hry, naši djové vám je rádi uvedou a odmoderují. Je také vhodné, aby se do moderování zapojil někdo ze svatebních hostů (obvykle svědci - nejlépe znají ženicha s nevěstou a většinou i nejvíc hostů).


Co se stane když mam DJ placeného na 8hodinovou produkci a chci aby hrál déle?

Není nic jednodušího než se na místě domluvit a my se Vám vždy rádi přizspůsobíme dle vašich potřeb.