DJs

Výběr hudby na svatební večírek se řídí několika nepsanými pravidly. Jelikož se na svatbě střetává více generací (děti, rodiče, prarodiče), je nezbytné vybrat takovou hudbu, která postupně zaujme všechny přítomné. Naši djové mají rozsáhlý archiv muziky od 60. let až po současnost a jsou schopni se vždy přizpůsobit potřebám a přáním klienta. S námi máte jistotu, že Dj zahraje Vaše oblíbené skladby!

5 TIPŮ, JAK VYBÍRAT SVATEBNÍ MUZIKU

1. Uspořádejte malý hudební průzkum mezi svými nejbližšími

Je prakticky nemožné zavděčit se naprosto všem při výběru muziky, přesto můžete udělat pár kroků, se kterými se lze přiblížit hudební dokonalosti celé svatební párty. Jednoduše se poptejte svých přátel a pozvaných hostů, jakou mají rádi muziku. Víte například, že teta nebo strýc rádi tančí salsu? Zeptejte se jich na jejich oblíbené salsa songy. Nebo zapojte všechny přítomné a uspořádejte malou kartičkovou anketu přímo na svatební párty - každý pak napíše na lístek název svého nejoblíbenějšího songu.

2. Přidejte do playlistu songy vašich "poprvé"

Připomeňte si písničky, které si pamatujete ze svých prvních společných okamžiků a chvil. Zvolte skladby, které připomínají vaše první společné setkání, první společný tanec, první společný konzert, muziku, která vás doprovázela na první společné dovolené, výletu a podobně.

3. Zajímejte se o texty zahraničních písní

Jistě máte společně v oblibě několik písniček, které vám připomínají romantické chvíle trávené ve dvou. Zejména u cizojazyčných skladeb není od věci zjistit si předem texty písní a jejich následný překlad. Důvod: Některé skladby se můžou zdát příjemné, ale mají nevhodné nebo irelevantní texty, což může být nevhodné pro první tanec apod.

4. Vyberte správné tempo

Vemte na vědomí také "tempo" vašeho prvního svatebního tance a svatebních písní. Ujistěte se, že vaše stěžejní svatební písničky jsou 100 % taneční. Je zřejmé, že si nepřejete, aby hrálo něco, co je mimo tempo, nudné a jednotvárné. Kromě toho, pokud je zvolena skladba, na kterou si nemůžete ani zatancovat - je to to nejhorší!

5. Bavte se

Nejdůležitější věc je, aby se každý dobře bavil. Neberte věci příliš vážně, pokud se nenaplní některá z vašich očekávání. Od toho jsme tu my a o zábavu se postaráme. Vybereme písně čistě určené pro vás, vašeho partnera a dle seznamu hudebních přání a přítomných hostů.


TOP 5 SVATEBNÍCH PÍSNÍ

Aerosmith – “I Don’t Want To Miss A Thing”

James Blunt - ”You're Beautiful”

Seal - ”Kiss from a Rose”

Celine Dion - ”My Heart Will Go On”

Righteous Brothers - Unchained Melody”