Ceník

Svatební diskotéka s djem

Připravte pro svatebčany nejlepší taneční diskotéku, na kterou budou ještě dlouho vzpomínat! Skvělá taneční zábava, která nesmí chybět na žádném svatebním mejdanu. Během této diskotéky zazní pečlivě vybrané oblíbené taneční hity od 70’s až po současnost, tak abychom na taneční parket dostali opravdu všechny věkové generace. Z vlastních zkušeností víme, že právě diskotéka rozproudí hosty do správného party tempa a vy si tak svůj svatební den užijete na maximum. V rámci této diskotéky je samozřejmostí moderace soutěží, uvedení prvního tance a vše, co si budete přát.

 • Playlist na diskotéku zvolíme vždy po dohodě s Vámi. Velkou roli při výběru muziky hrajete právě vy, naši klienti, kteří máte také možnost v průběhu celé akce organizovat muziku právě podle sebe.

 • V případě zájmu nabízíme osobní schůzku před svatební party, při které s vámi rádi domlouváme na druhu hudby i přesné načasování celé produkce.

  Cena: 10 000Kč/8hod produkce včetně techniky.
  V případě zájmu je možné produkci prodloužit za příplatek 1000Kč/hod.
  Minimální doba produkce a cena za vystoupení: 8000Kč/6hod včetně techniky.


  Ozvučení a osvětlení celé svatby

  Plánujete pro svou svatbu zpěváka, kapelu či jen chcete ozvučit obřad a řešíte kde sehnat spolehlivou a dostatečně výkonnou hudební a světelnou techniku? Využijte naší nabídky celou akci kompletně technicky zajistit tzv. na klíč což vám, přinese nemalé úspory, než při objednávkách světelné a zvukové techniky zvlášť. Zároveň nabízíme na svatby ozvučení venkovních prostor, které oceníte především během obřadu v zámecky nebo hotelových zahradách. Zaručíme Vám vždy kvalitní zvuk, s hlasitostí dle vašeho přání a celou akci osvětlenou do těch nejromantičtějších barev.

  Cena za ozvučení či nasvícení: Individuální - na dotaz.  Videodiskotéka

  Chcete hosty na své svatební party opravdu co nejvíce zaujmout? Představte si svůj oblíbený hit třeba od Madonny, Michaela Jacksona nebo ABBY, který se rozezní z reproduktorů, a zároveň na obřích obrazovkách sledujete nástup své oblíbené hvězdy. Pokud vás nabídka láká, tak neváhejte a využijte možnost si své písničky nechat zahrát v originálních videoklipech. Přivezeme k vám velkoplošnou projekci nebo velké LED obrazovky na stojanech, které esteticky zapadnou do prostřední svatební výzdoby.

  Cena za video produkci včetně techniky: 10 000Kč/6hod.


  Karaoke

  Karaoke je velice vyhledávaným a oblíbeným druhem zábavy a téměř vždy dokáže zpříjemnit vaší svatbu a pobavit všechny hosty. Na výběr máte nejen z několika stovek českých hitů, ale i těch zahraničních. Jsme schopni zajistit projekci karaoke na velkých LED obrazovkách nebo formou projekce na velkoplošná plátna.

  Cena za karaoke: 1500Kč/hod + projekční zařízení.