Svatební hry

Svatební hra Pytel

"Svatební pytel" je hra, která dokáže vždy skvěle pobavit všechny hosty svatební párty. Hlavně tedy pak samotný výsledek hry a následné fotky.

Před svatbou nakoupíme 2-3 látkové pytle (povlečení na středně velký polštář), do kterého seženeme různé doplňky, které lze snadno na sebe nasadit. Např.: velké sluneční či dětské brýle, svářecí brýle, letecká maska, různé druhy čepic (s rovným kšiltem, zimní, hadovka, policejní, ...), kukly a masky, bryndáky, kravaty, paruky, klobouky, čelenky (s ušima, rohama...) atd. Lze toho vymyslet opravdu hodně.

Doplňky rovnoměrně naházíme do pytlů a pytle vezmeme na taneční parket. DJ pustí muziku a dokud muzika hraje, hosté na parketu si pytle předávají z ruky do ruky, pohazují, posouvají po zemi, přičemž nikdo z nich nemůže pytel odmítnout. Jakmile přestane muzika hrát, tak ten kdo drží pytel musí zalovit a poslepu bez přehrabávání vytáhnout první věc na kterou sahne a tu bez milosti obléct. Muzika začne hrát dál a pokračujeme.... Hra končí jakmile jsou oba pytle prázdné a všichni hosté řádně vyparáděni. Po ukončení hry následuje focení vzniklých "modelů". Jako bonus lze vyhlásit vítěze soutěže o nejlepší masku - rozhodne nevěsta s ženichem.

placeholder

placeholder