Svatební hry

Svatební kufr

Jedná se o velmi jednoduchou soutěžní hru, která se hrává na dětských táborech, avšak na svatební oslavě dokáže opravdu rozveselit všechny hosty. Hra je na proncipustejnojmené. Je to soutěž s jakýmsi překvapením pro nevěstu, tak by následující řádky neměla číst - takže pouze ženich, svědci atd. Svědkyně (nebo jiná zodpovědná osoba) odvede nevěstu za dveře, kde jí zaváže šátkem oči (tak aby neviděla).
Mezi tím se na taneční parket seřadí skupina mužů (5-6 postačí) a každý dostane do ruky nějaký předmět. Jakmile jsou muži připravěni a drží předmět v rukou (doporučuji, aby každý měl ruce v jiné poloze - natažené, upažené, pokrčené...), svědkyně dovede nevěstu před ně a ona po slepu hledá nejdříve ruce a pak hádá jaký předmět muž drží.
Soutěžní předměty vybírejte s rozvahou - nic složitého a ideálně vše, aby dvojsmyslně připomínalo pánské přirození. Použít můžete tedy např: pumpičku na kolo, deštník, šroubovák, vařečku.... jako poslední stojí v řadě manžel, který drží v rukou pořádnou klobásu...(ne z lednice!!! :-))

placeholder

placeholder